FormaGym trampar för varje unge -VasaSpinn

Donate
Created By:
Forma Gym Askersund
Collecting for:
Min Stora Dag

FormaGym trampar för varje unge -VasaSpinn

1/3 arrangerar vi årets Vasalopps spinning och samtidigt som vi trampar bidrar vi också till Min Stora Dag. Men även du som inte cyklar kan lämna en gåva.

För tillsammans kraftsamlar vi och Min Stora Dag för alla barn som tvingas spendera stor del av sin barndom på sjukhus. Med en gåva till vår insamling bidrar du till att uppfylla önskningar för barn som lever med en allvarlig sjukdom eller diagnos. Det gör att fler barn får uppleva en stärkande paus från en vardag fylld av sjukhusbesök och behandlingar.

Tillsammans ger vi en dag för att orka flera!
Donate
500 kr
10%
19 Days left

Recent activity

  • Carina Ahl Carina Ahl donated 500 kr

    För alla små kämpar❤️

  • Tove Lundgren Min Stora Dag
    Stort tack för att ni valt att starta en insamling till förmån för Min Stora Dag! Pengarna kommer fram och tillsammans ser vi till så att fler barn som kämpar får livsviktig kraft och glädje 💛

    Många varma hälsningar från vännerna på Min Stora Dag