Pari’s Insamling🧸❤️‍🩹

Donate
Created By:
Pari Gajic
Date:
May 02, 2025
Collecting for:
Min Stora Dag

Pari’s Insamling🧸❤️‍🩹

Inför min födelsedag den 2 maj kraftsamlar jag och Min Stora Dag för alla barn som tvingas spendera stor del av sin barndom på sjukhus.

Med en gåva till min insamling bidrar du till att uppfylla önskningar för barn som lever med en allvarlig sjukdom eller diagnos. Det gör att fler barn får uppleva en stärkande paus från en vardag fylld av sjukhusbesök och behandlingar.

Som volontär på Min Stora Dag ser jag hur ditt bidrag verkligen bidrar och hur värdefullt det är för barnen❤️

Tillsammans ger vi en dag för att orka flera!
Donate
300 kr
6%

Pari Gajic donated 100 kr

Recent activity

  • Tove Lundgren Min Stora Dag
    Stort grattis på din födelsedag 🎈 Och tack för att du valt att starta en insamling till förmån för Min Stora Dag! Pengarna kommer fram och tillsammans ser vi till så att fler barn som kämpar får livsviktig kraft och glädje 💛

    Många varma hälsningar från vännerna på Min Stora Dag
  • Anonymous User Anonymous User donated 200 kr

  • Pari Gajic Pari Gajic donated 100 kr